Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co to je aura a jak to je s vibračními poli?

6. 4. 2009

Jak je to s vibračními poli?

 

 

1. éterické vibrační pole, které má přibližně stejný rozsah a tvar jako fyzické tělo. Označuje se také jako éterický dvojník a nebo jako vnitřní fyzické tělo. Vzniká při každé inkarnaci a zaniká během tří až pěti dnů po smrti. Vnímavým člověkem jsou paprsky této aury viděny zhruba do 5ti cm od těla jako nejviditelnější část celkové aury. Její paprsky obklopují fyzické tělo jako ochranný plášť, zabraňují nemocem a škodlivým látkám, aby pronikaly do těla a do svého okolí vyzařuje proud životní energie. Tato přirozená ochrana říká, že člověk nemůže onemocnět z vnějších příčin, důvod je vždy uvnitř každého jedince. Další úlohou éterického pole je předávat informace mezi fyzickým tělem a vyššími vibračními poli. Naše emoce i tělesné smysly vytvářejí energii, které se přenáší přez éterické pole do emočního a mentálního pole a obráceně energie a informace z vyšších vibračních polí jsou předávána do těla. Je-li éterické pole oslabeno, tok těcho energií neprobíhá dokonale, čímž se začne oslabovat určité místo aury a následovně i zdravotní stav. Vnímání energií z této aury učím v Kurzu psychotroniky.

2. emoční nebo-li astrální vibrační pole, je nositelem pocitů, emocí a charakterových vlastností těla a zaujímá přibližně stejný prostor jako fyzické tělo.Aura emočního těla je oválná a vyzařuje energii mnohdy až několik metrů od těla.Tato aura jako jediná je v neustálem pohybu. Jediná stálá substane této aury jsou naše povahové rysy a pohyblivá jsou naše emoce. Ve stále se měnící kvalitě emočního pole se zrcadlí každá změna našich pocitů i nálady. Na této úrovni se uskutečňuje princip vzájemného přitahování. Frekvence energií, které vysíláme přitahují stejné frekvence druhých, které potkáváme. To, co je v nás nejsilnější, to si přitáhneme. Pokud budeme mít v sobě silnější strach než-li touhu, přivoláváme si do svého života to, z čeho strach pramení. A pokud nezměníme myšlení, budeme potkávat obdobné situace či lidi, se kterými budeme řešit stejné problémy. Vnímá těchto energií a jejich ovlivňování učím v Kurzu Štěstí.

3. mentální vibrační pole obsahuje naše myšlenky, idee, racionální i intuitivní poznání. Jeho frekvence je vyšší než je frekvence éterického nebo emočního pole a jeho struktura je řidší. Původní funkce mentálního vibračního pole je přijímat a rozumem integrovat univerzální pravdy, kterými je zásobováno z duchovního těla, a aplikovat je je do konkrétních situací tak, aby jejich řešení odpovídalo univerzálním zákonitostem. V mém Kurzu psychotroniky I. se naučíte vnímat tyto energie a odpovíte si na všechny všetečné dotazy.

4.duchovní nebo-li kauzální vibrační pole má ze všech vibračních polí nejvyšší frekvenci, jeho aura září v nejněžnějších barvách a má nepopsatelně zářivou sílu. Je to jakási božská síla v nás, kkterá je nesmrtelná a přetrvává veškerou cestu evoluce, zatímco ostatní vibrační pole znovu zanikají, jak se člověk vyvíjí ve stupních bytí na fyzické, astrální a mentální úrovni. Pouze díky tomuto duchovnímu vibračnímu poli je možné poznat zdroj a cíl našeho bytí a rozumět vlastnímu smyslu našeho života. Jestliže se otevřeme jeho vibracím, získá náš život jinou kvalitu. Naše vyšší já se bude ozývat při každém našem postoji, v každém okamžiku našeho jednání. Náš život bude unášen moudrostí síly a všeobjímající lásky – přirozených vlastností našeho nejvyššího JÁ. Pokračovací Kurz psychotroniky II. vám otevře dveře třinácté komnaty dokonalosti a čistoty této energie a váš život nabere úplně jiných rozměrů.

Vaše čarodějka Blanka

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář